Met enige trots kondigen wij onze plannen aan voor het Wielerweekend Roden in 2019. Wegens de gewijzigde regels met betrekking tot de gewenste politie inzet en de lopende gesprekken met de Gemeente Noordenveld is alles onder voorbehoud. Maar we willen graag alvast onze ideeën met de renners en het publiek delen.

Op vrijdagavond 14 juni 2019 wordt voor alle categorieën een 20 km tijdrit verreden door het prachtige natuurgebied “De Onlanden”

Op zaterdag 15 juni 2019 en zondag 16 juni worden voor alle categorieën een Klassieker en een Criterium verreden. De indeling op de beide dagen moet nog worden gemaakt.

De Klassieker wordt verreden op een geheel vernieuwd verkeersluw 32,7 km lang parkoers (zie uitgelicht). Dit omdat de traditionele politiebegeleiding sterk gereduceerd wordt en wij (bijna) het gehele parkoers moeten afsluiten voor doorgaand verkeer.

Het parkoers van het Criterium door Roden is op verzoek van de renners verlengd naar 3,2 km.